حجاب

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سلام اخیرا یک اقایی به خواستگاری من آمده که ادم خوبیه ما سر همه چیز به توافق رسیدیم ولی امروز آشنا بین دو خانواده به من زنگ زد و گفت اقای خواستگار ی درخواست داره که نتونسته خودش بگه میخواست من چادری بشم در صورتی که من مانتویی هستم الان موندم خواستش قبول کنم یا منم با شرط قبول کنم یا کلا مخالفت کنم من زیاد با چادر مشکل ندارم ولی اعضای خانواده من همه مانتویی هستن و یکمم سختمه پوشیدنش لطفا راهمایی کنید-در ضمن من خیلی سرتر از اون آقام پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول 09-05-2015, 03:07 PM Top | #2 moshaver 40 نقل قول نوشته اصلی توسط فروزان نمایش پست ها سلام اخیرا یک اقایی به خواستگاری من آمده که ادم خوبیه ما سر همه چیز به توافق رسیدیم ولی امروز آشنا بین دو خانواده به من زنگ زد و گفت اقای خواستگار ی درخواست داره که نتونسته خودش بگه میخواست من چادری بشم در صورتی که من مانتویی هستم الان موندم خواستش قبول کنم یا منم با شرط قبول کنم یا کلا مخالفت کنم من زیاد با چادر مشکل ندارم ولی اعضای خانواده من همه مانتویی هستن و یکمم سختمه پوشیدنش لطفا راهمایی کنید-در ضمن من خیلی سرتر از اون آقام دوست عزیز شما در نهایت باید با این موضوع کنار بیایت ... شاید خیلی موضوع ساده ای در امروز به نظر بیاد ولی میتونه همین موضوع بسیار ساده شیرازه یک زندگی رو به نابودی بکشونه در این موارد اختلاف مذهبی یا شما باید به رنگ و بوی ایشون دربیاید ویا ایشون باید با شرایط شما کنار بیاد و بپذیره و همرنگ شما بشه در غیر اینصورت اگر اختلاف فرهنگی و مذهبی شما زیاد باشه زمینه ساز مشکلات خواهد بود پس خوب فکر کنید و ببینید میتونید با ایشون به توافق برسید یا خیر
بهترین مشاور
ãäÈÚ

مشخصات

• منبع: http://ravanshenasiy.rozblog.com/post/271
  • کلمات کلیدی: مانتویی ,قبول ,خانواده ,ایشون ,موضوع ,زیاد ,یکمم سختمه ,مانتویی هستن ,اعضای خانواده ,مشکل ندارم ,سختمه پوشیدنش ,یکمم سختمه پوشیدنش ,الان موندم خ
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل